školní výlet

🏰Toulky Prahou

Výlet osmých ročníků do Prahy

V úterý 23. června 2026 se žáci osmých ročníků vydali na jednodenní školní výlet do hlavního města České republiky – Prahy.

Počasí nám od samého rána přálo. Slunečný a teplý den byl ideální pro poznávání historických památek i procházku městem. Během výletu si žáci prohlédli nejznámější místa Prahy a z areálu Pražského hradu se pokochali krásnými výhledy na celé město.

Program výletu se podařilo splnit podle plánu a nechyběl ani krátký čas na drobné občerstvení a nákup suvenýrů. Domů jsme se vraceli unavení, ale plní nových zážitků a příjemných vzpomínek na společně strávený den.


 

školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet
školní výlet