školní výlet

🚂Školní výlet

Školní výlet

V pátek 19. června měli žáci třídy 5. B spolu s žáky třídy 4. C naplánovaný školní výlet do Kopřivnice: sraz v 8 hodin před školou, cesta na nádraží Svinov a vlakem do Kopřivnice.

Dopolední program se odehrál v Muzeu osobních automobilů Tatra Kopřivnice, po obědě následovala cesta na zříceninu hradu Šostýn a poté zpět vlakem do Ostravy. 

Před školou už na děti čekali rodiče a ty jim hned plné dojmů vyprávěly své zážitky.

Výlet se nám vydařil a počasí nám opravdu přálo.

Mgr. Lucie Dostálová a Mgr. Radek Karnufek


 

školní výlet

 

školní výlet