👩⚕️První pomoc z AGELu
Návštěva sestřiček z AGELu
Ve středu 10. června 2026 navštívily 4. oddělení školní družiny zdravotní sestřičky z ostravské nemocnice AGEL.
Besedu provázela skvělá atmosféra. Děti se dozvěděly spoustu informací o poskytování první pomoci a také se učily ošetřovat "zraněné a nemocné osoby".
Samy si následně vyzkoušely i některé zdravotnické pomůcky.
Moc děkujeme za inspirativní a poučnou návštěvu.
Gabriela Holušová, vychovatelka 4. oddělení