Modrá noc

🌃Modrá noc

Rozloučení se školním rokem - zábavná "Modrá noc“ v ŠD

V pátek 19. června absolvovali žáci 1. oddělení poslední akci toho školního roku s názvem Modrá noc. Díky krásnému a teplému počasí jsme mohli využít také školní zahradu. 

A co všechno na děti čekalo? 

Nanukové přivítání, soutěžní čabráníčko s vodou a lžičkou, pozorování hvězd, noční spinkání na karimatkách ve spacáku ve třídě, hudba, tanec, ranní jóga na trávníku, výroba květinových náramků, hry…

Součástí byla také jak večerní, tak ranní velká hostina (koupená i upečená - DĚKUJEME ). 

Už teď se těšíme na další dobrodružství v novém školním roce . 

Děkuji za pomoc p.učitelce Halině Chlebkové

Juliana Menkalová, vychovatelka


 

Modrá noc
Modrá noc
Modrá noc
Modrá noc
Modrá noc
Modrá noc
Modrá noc
Modrá noc
Modrá noc
Modrá noc
Modrá noc
Modrá noc