🪴Malí zahradníci
Malí zahradníci
Ve čtvrtek 18. června jsme si zaseli bylinky s žáky 3. oddělení. Každý si mohl vybrat, zda si domů odnese pažitku, majoránku nebo bazalku.
Také jsme zasadili sazeničky fíkusu a hedery. Obě rostlinky už zakořenily a teď mají šanci pěkně se rozrůst.
Při poznávání sazenic ve skleníku a na záhoncích jsme bezpečně poznali jahody a salát. U ostatních sazenic to pro nás zatím byla trochu větší hádanka, ale bereme to s úsměvem – postupně se vše doučíme a brzy budeme ve skleníku poznávat jednu rostlinku za druhou.
Mgr. Jarmila Mikesková, vychovatelka 6. oddělení