Malí zahradníci

🪴Malí zahradníci

Malí zahradníci

Ve čtvrtek 18. června jsme si zaseli bylinky s žáky 3. oddělení. Každý si mohl vybrat, zda si domů odnese pažitku, majoránku nebo bazalku.

Také jsme zasadili sazeničky fíkusu a hedery. Obě rostlinky už zakořenily a teď mají šanci pěkně se rozrůst.

Při poznávání sazenic ve skleníku a na záhoncích jsme bezpečně poznali jahody a salát. U ostatních sazenic to pro nás zatím byla trochu větší hádanka, ale bereme to s úsměvem – postupně se vše doučíme a brzy budeme ve skleníku poznávat jednu rostlinku za druhou.

Mgr. Jarmila Mikesková, vychovatelka 6. oddělení


 

Malí zahradníci
Malí zahradníci
Malí zahradníci
Malí zahradníci
Malí zahradníci
Malí zahradníci
Malí zahradníci
Malí zahradníci
Malí zahradníci
Malí zahradníci
Malí zahradníci
Malí zahradníci