Mladí přírodovědci

🪴Malí přírodovědci

Malí přírodovědci

Ve čtvrtek, během zájmového odpoledne, si žáci 1. oddělení zahráli na zahradníky. 

Nejprve jsme zaseli semínka různých bylinek. Při setí jsme si povídali, jakým zázrakem je půda, jak v ní semínko vzklíčí a roste. Během výběru bylin jsme si připomněli jejich využití.

Po vysetí semínek a vydatné zálivce se žáci pustili do přesazování pokojové rostliny. 

Na závěr děti poznávaly sazenice, které rostou v našem školním skleníku a na záhonech. Zjistili jsme, že v našich vědomostech máme veliké mezery, a tak před námi stojí nová výzva - navštěvovat školní pozemek častěji a znalosti si doplnil

Jak se tato aktivita dětem líbila, posuďte z fotografií…

Mgr. Jarmila Mikesková, vychovatelka 6. oddělení


 

Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci

 

Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci
Mladí přírodovědci